T.C. Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı yayınlamış olduğu tebliğde, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı ile çalışma ya da Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı hizmeti alma tarihini Haziran 2015 olarak revize etti.

Bu ötelemenin nedeni Türkiye’de halihazırda yetişmiş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olmaması. Bu açığın kapanabilmesi için yine bakanlıkça belirtilen ihtiyacın 40.000 civarında olduğu göz önüne alınırsa, Tehlikeli Madde Güvenlk Danışmanı olmak isteyen adaylar için çok geniş ve imkanlı bir kariyer söz konusu. 

ADR EĞİTİM olarak düzenlemiş olduğumuz Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitimlerimiz için 2 farklı şehirde 3 grup olarak 3 farklı tarihte kurslar düzenliyoruz. Kursa katılımcı olacakların T.C. Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı,na bildirildikten sonra katılım gösterebildikleri kurslarımız için ön kayıt taihlerini kaçırmamaniz gerekmektedir…

 

TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANI EĞİTİM TAHLERİ

 

 NOT: 7 Gün Süren Eğitimlerimizin tamamında, Kurs Materyallerinin Hepsi, Çay ve Kahve İkramları ile Öğle Yemekleri,                                                                                        Kursiyerlerimize ÜCRETSİZ Olarak Sunulmaktadır.